فکرش را هم نمیکردم با لولا بتوانم پولدار شوم

فکرش را هم نمیکردم با لولا بتوانم پولدار شوم

امروزه هر جوانی به این فکر می کند می کند که چگونه می تواند پولدار شود شاید به فکر و ذهن شما نرسد که از این محصول استفاده کنید ولی متاسفانه باید بگوییم شما اشتباه می کردید لولااز محصولاتی می باشد که با سود بسیار پاسخ زحمات شما را می دهد با ما همراه باشید تا با انواع آن آشنا شوید.

لولا کابینت 

لولاهای توکاری که برای بدنه کابینت در نظر گرفته می شوند دارای دو قسمت هستند که یک قسمت آن روی بدنه کابینت نصب می شود و قسمت دیگر که دارای یک حفره است روی درب قرار می گیرد لولا کابینت دارای ضخامتی مناسب نگهداری و باز و بسته شدن درب کابینت می باشد و توسط پیچهای مخصوصی در محل مورد نظر که با مداد روی در مشخص شده است پیچ می شود.

این نوع لولا دارای یک پیچ شیاردار و یک پیچ کشویی است که رگلاژ آن را به سادگی امکان پذیر می کند و تنظیم درب کابینت نیز به همین ترتیب انجام می شود. لولاهای روکار ساده و معمولی هستند و دارای سه مدل ساده ،آرام بند یا پمپی و آرام بند سه بعدی هستند که نوع سه بعدی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و علاوه بر آن که در آرام بسته می شود تنظیم آن نیز بهتر انجام می شود.

لولا کابینت

لولا مخفی 

انواع لولا برای اتصالات مختلف به کار برده می‌ شوند که لولا مخفی با کیفیت مثال زدنی و قیمت ارزان از نمونه های پرکاربردی است که در اتصالات گوناگون به کار برده می‌ شود و علاوه بر ظرافت خاصی که به محل نصب می دهد، ایمنی بسیار بالایی در برابر سرقت ایجاد کرده و امکان ندارد سارقان بتوانند از بیرون درب آن را باز نمایند.

ادامه مطلب  روش های شاد زیستن در تنهایی

همچنین گفتنی است که این نوع یراقالات از جنس استیل هستند که در برابر رطوبت مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی نمی شوند. از ویژگی های دیگر آن می توان به ضد حریق بودن آن اشاره نمود که به خوبی استحکام لازم در برابر آتش را دارند.

با توجه به ویژگی های مثبتی که برای لولا مخفی در این مطلب به آن اشاره کردیم، امیدوارم توانسته باشیم اطلاعات خوبی ارائه کرده باشیم تا افرادی که خواهان استفاده از این نوع لولا هستند، خرید بهتر و راحت تری را با این شرکت داشته باشند.

لولا مخفی

لولا پروانه ای

لولاها باید بتوانند استرس ناشی از باز و بسته شدن مداوم را تحمل نمایندو برای برآورده کردن این نیاز، بسیاری از لولاها از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند زیرا استحکام مواد فولادی به سخت افزار اجازه می دهد تا اجزای سنگین را تحمل نموده و ویژگیهای ضد زنگ از زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری می کند.

یکی از رایج ترین انواع لولا، لولا پروانه ای است که از دو صفحه با مجموعه حلقه های متصل به هم به عنوان مثال بند انگشتی تشکیل شده است که توسط یک پین یا میله راهنمای مرکزی به هم متصل شده و یک میله انعطاف پذیر را تشکیل می دهند و مشابه لولاهای لب به لب، لولاهای پروانه ای و لولاهای موردی با توجه به طراحی کاربردی و تزئینی ساخته می شوند که طراحی آراسته‌ تر این گونه لولاها، آنها را برای قرار دادن بیرونی مانند: جعبه جواهرات و کیفها مناسب می‌کند.

لولا پروانه ای

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *