بنتونیت شوینده

قله ثروت را با بنتونیت فتح کردم

بزرگتر از آنچه اکنون در فکرتان است فکر کنید. وقتی وارد بازار انواع بنتونیت شدم سعی کردم با کاری بزگتر، آینده ام را درخشان کنم و این کسب و کار مرا به قله های ثروت و موفقیت رساند. در این مطلب میخواهم به شما بگویم که چگونه توانستم به ثروت برسم.

بنتونیت فله

قیمت بنتونیت دامی و بنتونیت فله به عواملی همچون نوع رژیم غذایی دام و طیور، حجم و نوع خرید بستگی دارد.

اگر شما این محصول را به صورت عمده و در تناژ بالا خریداری نمایید به طبع با قیمتی مناسب تر بهره مند می شوید.

مشتریان زیادی هستند که به دنبال استفاده از تخفیفات ویژه بنتونیت دامی بوده و قصد دارند در هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورند.

بنتونیت یکی از مواد معدنی شبیه به خاک های رس است و به دلیل توانایی جذب رطوبت بالای فضولات حیوانی، در مرغداری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بنتونیت فله

بنتونیت صنعتی

به طور کلی بنتونیت صنعتی یک ماده ی معدنی و کاربردی مهمی در زندگی انسان می باشد که به صورت غیرصنعتی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که در رنگهای مختلفی مانند زرد و سفید رنگ می تواند وجود داشته باشد.

این ماده یکی از زیرمجموعه های خاک رس محسوب می شود که در ساختار آنها علاوه بر مونتموریونیت عناصر دیگری چون آهن، کلسیم، سدیم، منیزیم، آلومینیوم، سیلیسیم و غیره یافت می شود که مقدار این ماده ها می تواند بر رنگ بنتونیت موثر باشد.

یکی از ویژگیهای اصلی بنتونیت جذب آب می باشد اما با توجه به دارا بودن ماده های مختلفی در آن سبب می شود تا نتوان هر نوع بنتونیتی را برای هر صنعتی مورد استفاده قرار داد.

ادامه مطلب  با این کار در کمترین زمان ثروتمند شدم

بنتونیت صنعتی

بنتونیت شوینده

بنتونیت شوینده سفید رنگ به دلیل آن که از معادن مختلفی در کشور استخراج می‌ شود، از ویژگی های متفاوتی برخوردار بوده به همین خاطر با قیمت های گوناگونی به فروش می‌ رسد.

بهای ماده معدنی بنتونیت شوینده بر اساس کیفیت آن معین می شود و زمانی که میزان استخراج این ماده معدنی افزایش پیدا نماید، با قیمت ارزان تری عرضه می شود.

دغدغه ای که بسیاری از خریداران عمده با آن مواجه هستند، دغدغه خرید ارزان و به صرفه بنتونیت سفید رنگ بوده و برای برخورداری از تخفیفات استثنایی بهتر است از طریق مراکز تامین کننده اقدام نمایند.

امروزه پیشرفت فناوری و گسترش ارتباطات اینترنتی دسترسی به عرضه کنندگان مستقیم را میسر نموده است.

بنتونیتها در دو دسته تقسیم بندی می شوند که به آنها بنتونیتهای متورم یا غیر متورم گفته می شود که باز نام دیگر آنها سدیم دار یا کلسیم دار می باشد.

به دلیل نرم بودن این نوع محصول و خواصیتی انعطافی که دارد که قابلیت استفاده در خمیری شدن، پلاستیکی شدن، چسبندگی و غیره را دارد. می توان به تولید زلال کننده آب، پلت کردن خوراک دام، گل حفاری، ماسه ریختگری و غیره اشاره نمود.

بنتونیت شوینده

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *