قهوه جوش و اسپرسو ساز دستی

قهوه جوش دستی (لیست قیمت ۳۰+ مدل پرفروش)

اگر شما از جمله افرادی هستید که در طول روز قهوه زیادی می نوشید و علاقه خاصی به این نوشیدنی دارید، قطعا به یک قهوه ساز سریع از جمله قهوه سازهای مختلف نیاز دارید که از قهوه ساز برقی و اسپرسو ساز تا دستگاه های قهوه ساز دستی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند،

اما بسیاری از افراد به دلیل گرانی دستگاه های اسپرسوساز برقی و … نمی توانند این دستگاه ها را برای تهیه نوشیدنی قهوه خریداری کنند.

بهترین انتخاب برای آنها استفاده از قهوه جوش های دستی است که بسیار کاربردی و ارزان نیز هستند و کار تهیه قهوه را در زمان بسیار کوتاهی انجام می دهند و می توانید از یک فنجان نوشیدنی خوشمزه لذت ببرید.

قهوه جوش دبلیو ام اف

استفاده از دستگاه های قهوه ساز دستی ساخت یک فنجان نوشیدنی داغ را برای ما آسان می کند و شما می توانید به راحتی بعد از کار روزانه خود خیلی سریع یک فنجان قهوه خوشمزه درست کنید،

بنابراین اگر شما هم علاقه مند به خرید قهوه برای تهیه هستید، با ما همراه باشید. ما را تا پایان این مقاله راهنمایی کنیم تا شما را به یک خرید خوب راهنمایی کنیم.

نکات مهم قبل از خرید قهوه جوش دستی

جنس بدنه
اولین نکته ای که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید جنس بدنه است. شما آلومینیومی هستید، سعی کنید به خاصیت ضد زنگ آن توجه کنید.

ظرفیت
نکته بعدی که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید ظرفیت آن است، قهوه سازهای دستی بسته به میزان مصرف شما و برای چند نفر که قصد دارید قهوه درست کنید، از نظر ظرفیت مدل های مختلفی دارند و می توانید مدل مناسبی را انتخاب کنید. بر اساس این معیار

ادامه مطلب  انواع مدل جزیره آشپزخانه [130+ مدل که جایی ندیدید!]

اسپرسو ساز مدل Mok4c

دسته عایق
نکته دیگری که در انتخاب قهوه ساز دستی باید به آن توجه کنید این است که دسته عایق حرارتی آن خوب و ایمن است.

امکان قرار دادن در دو حالت
یکی دیگر از ویژگی های خوب در برخی از مدل های قهوه ساز دستی قابلیت قرارگیری و استفاده بر روی شعله گاز و المنت های برق است و در صورتی که در حال حاضر به گاز شهری دسترسی ندارید می توانید از این مدل المنت های برقی برای تهیه قهوه استفاده کنید. .

سوپاپ اطمینان
نکته مهم دیگری که در هنگام خرید می توانید به آن توجه کنید داشتن سوپاپ اطمینان دستگاه است که این ویژگی از افزایش فشار در قهوه ساز جلوگیری می کند و باعث ایمن شدن شما و دستگاه می شود.

 

حتما ببینید

دستگاه مرغ پز برقی

راهنمای خرید دستگاه مرغ پز برقی

تخم مرغ یکی از خوراکی های خوشمزه و شاخصی است که بخش قابل توجهی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 bytes received