نخ پنبه ضخیم

قیمت نخ ابریشم طبیعی تبریز

اگر بخواهیم به طور کلی درباره مزایای نخ پنبه و پارچه هایی که از این الیاف در شهر تبریز تولید شده اند صحبت کنیم باید بگوییم این الیاف می توانند هوا را در میان روزنه های بافت خود نگه دارند و در زمستان یک لباس نسبتا گرم و در تابستان یک لباس خنک برای شما محسوب شوند.

این پارچه به دلیل خواص ضد التهاب و تحریک کننده پوستی که در ساختار خود جای داده است توانسته در صنعت تجهیزات پزشکی هم ورود کند به طوری که امروزه انواع باند، گاز و غیره را با این الیاف تولید می کنند، الیاف پنبه با وجود ضخامت بسیار کمی که دارند به شدت محکم و با دوام می باشند.

حتی اگر آنها را مرطوب کنید خواهید دید که از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار خواهند بود، این الیاف به راحتی قابلیت تغییر رنگ دارند و می توانید با کم ترین تجهیزات آنها را به رنگ دلخواه خود در بیاورید.

قیمت نخ ابریشم طبیعی تبریز

در صورتی که می خواهید یکی از بهترین الیاف نخ پنبه و ابریشمی موجود در بازار را برای رفع نیازهای خود تهیه کنید پیشنهاد ما مراجعه به صفحه اصلی سایت مجموعه آراد برندینگ که در طی سالیان فعالیت خود در جهت جلب رضایت مشتری تلاش کرده و در این عرصه یکی از معتبر ترینها می باشد، است.

دنیای نخها بسیار جالب است و انواع مختلفی دارد که نخ پنبه طبیعی و پارچه نخ پنبه لاکرا جز آن ها می باشد پنبه نیز یکی از محصولاتی می باشد که از آن نخ تولید می کند و آن را در کارخانه های نساجی و پارچه بافی به پارچه های مختلف تبدیل می کنند.

ادامه مطلب  دیدگاه ثروتمندان در رابطه با درآمد

نخ پنبه ضخیم

به طور کلی تمامی نخ پنبه ها دارای انواع مختلفی می باشد که ضخیم یکی از آنها است مقاومت نخ پنبه به حدی باشد که حتی حشرات نمی توانند آسیبی به آن بزنند از دیگر مزیتهای این نخ این است که بسیار با کیفیت و در رنگهای گوناگون با متراژهای مختلف و ظرافت بسیار تولید می شود همچنین ضخامت در آن متنوع می باشد.

لازم به ذکر است که تراکم الیاف و طولانی بودن آن و کم بودن قطر آن باعث مرغوبیت در این نوع نخ می باشد طول الیاف در نخ پنبه و تولیدی ترمه ابریشم متفاوت می باشد.

نخ پنبه ضخیم

و به پنج بخش تقسیم بندی می شود که از آن جمله الیاف کوتاه متوسط بلند بسیار بلند و بلند متوسط می باشند قطر الیاف و ضخامت تارهای آن نیز در این نخ متفاوت است که قیمت نخ ابریشم طبیعی به مراتب نسبت به جنس متفاوت از همدیگر می باشد.

پیدایش و ابداع پارچه های ابریشمی از چین آغاز شد و این سرآغازی برای تجارت چین به تمام جهان شد که مسیر آن به جاده ابریشم معروف شده است در این مسیر کالاهای گران قیمتی داد و ستد می شد و از آنجا که ابریشم از گرانبها ترین آنها بود این جاده به نام آن نامگذاری شد در آن زمان ابریشم از بها و قیمت بسیار زیادی حتی بالاتر از طلا برخوردار بود و با پیدایش ابریشم تحول عظیمی در تجارت به وقوع پیوست درخت توت از جمله عواملی که کرم ابریشم بر روی آن پیله می کرد و این محصول ارزشمند به دست می آمد که این ناحیه در آن زمان مختص به چین بود.

ادامه مطلب  با این نسخه چالش ‌ها را تبدیل به فرصتی ثروت ساز کردم

نخ پنبه قم

از دیگر الیاف طبیعی که به وفور با تنوع بسیار در بازار شهرهای مختلفی مثل قم، تهران، مشهد و غیره یافت می شود نخ پنبه می باشد و امروزه در تولید بسیاری از لباسها مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل بافت نرم و بسیار سبکی که دارد توانسته به خوبی رضایت مشتریان داخلی و همچنین نظر مشتریان خارجی بسیاری را به خود جلب کند.

نخ پنبه قم

از نخ پنبه در زمینه های بسیاری برای تولید لباس ورزشی، لباس بچه گانه، انواع لباس زیر مردانه و زنانه، جورابهایی با بهترین کیفیت و همچنین پارچه ملحفه و روتختی استفاده شده که با توجه به روزنه های کوچکی که در ساختار نخ ابریشم تبریز و بافت پارچه هایی از این جنس در نظر گرفته شده می تواند به راحتی هوا را از خود عبور دهد و رطوبت بدن ما را تنظیم کند، انتخاب عاقلانه ای به نظر می رسد.

زمانی که کرمها در پیله خود قرار دارند و قبل از آسیب رساندن به ساختار ابریشم برای بیرون آمدن آنها را داخل آب جوش قرار می دهند تا کناف مورد نظرشان آماده شوند و کرمهای درون آنها از بین بروند.

و سپس با استفاده از رنگهای صنعتی ابریشمها را به رنگ مورد نظر خود در می آورند و با انجام عمل ریسندگی بر روی آنها، در نهایت ابریشمهایی نرم و درخشان با کیفیتی عالی برای مصرف صنایع مختلف و عرضه در بازار داخلی و خارجی تولید می کنند.

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *