مقوا اشتنباخ بافت دار مشهد

مقوا اشتنباخ بافت دار مشهد

یک کاغذ ضخیم برای نقاشیو کار با گواش آبرنگ مقوا اشتنباخ است که با درصدهای مختلفی از کتان تهیه می شود و به بازارهای داخلی و خارجی وارد می شود.

صادرات اشتنباخ از ایران به کشورهای دیگر نیز صورت می گیرد اما کیفیت آن به خوبی کشورهای مادر این کالای بسیار پر کاربرد نیست ولی از کیفیت خوبی برخوردار است و می توان بر روی آن حساب کرد.

این مقوا ضخامت زیادی دارد و در برابر آب جاذب می باشد و همانطور که می دانید کاغذهای معمولی و کاغذ گلاسه در برابر آب جاذب نیستند و شل می شوند و بعد از مدتی به کل از بین می روند و کاغذهای اشتنباخ در ابعاد و وزنها و رنگهای متفاوت تولید می شود و از برجسته ترین مشخصات این کاغذها می توان به ضخامت بالا و جنس مرغوب و با کیفیت آن اشاره کرد.

اشتنباخ بهترین مقوا برای استفاده از آبرنگ است زیرا این مقوا خاصیت جب بسیار بالایی از آب را دارد و همچنین افرادی که سیاه قلم کار می کنند از مقوا اشتنباخ برای کار خود استفاده می کنند.

مقوا اشتنباخ بافت دار مشهد

مشتریان گرامی برای خرید مقوای اشتنباخ می توانید به سایت آراد برندینگ مراجعه کرده و با پر کردن فرم مربوط نسبت به خرید آن اقدام کنید و کارشناسان فروش ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان خواهند گذاشت و این اطمینان را به شما می دهیم که تمام پروسه خرید شما تحت کنترل و نظارت می باشد تا شما مشتریان عزیز خرید امنی را تجربه کنید.

ادامه مطلب  با پتو ثروت زندگی ام گرم شد

 

مقوا اشتنباخ مشهد

یکی از تولید کنندگان صنعتی در زمینه کاغذ و مقوا در مشهد می باشد که انواع مقواهای کاربردی نظیر اشتنباخ و مقوا فابر نانو را به صورت عمده و گسترده به تولید می رساند و علاوه بر پخش محصولات خود در بازار داخل، حجم بالایی از آنها را به کشورهای همسایه صادر نیز می کند.

در مدلهای مختلف مقوا اشتنباخ میزان مشخصی کتان و سایر مواد اولیه با کیفیت استفاده می شود و یکی از مدلهای این مقوا به صورت روغنی تولید می شود که برای انجام کارهای هنری، برخی از بسته بندیها و برای نقاشیهای رنگ روغن مورد استفاده قرار می گیرند.

مقوا اشتنباخ مشهد

یک مدل دیگر از مقوا اشتنباخ مشهد که امروزه کمتر تولید می شود مقوا بدون بافت می باشد که مناسب طراحیهای هنری و نقاشیهای آبرنگ و غیره می باشد.

اما پر طرفدار ترین نوع این مقوا که برای کارهای بسیار متنوعی استفاده می شود دارای بافت ریز و غیر اسیدی می باشد که از آن برای تهیه و چاپ انواع سربرگ، بروشور، کارت ویزیت و غیره می باشد که برای کارهای هنری مختلف و نقاشی با آبرنگ و گواش نیز مناسب می باشد و قابلیت چاپ با پرینترهای لیزری و جوهر افشان را دارد.

مقوا اشتنباخ با توجه به مدل، سایز، تعداد، رنگ، ابعاد و کارکرد از قیمتهای مختلفی برخوردار می باشد و هر کدام از این مقواها دارای قیمت خاص خود می باشند.

 

مقوا اشتنباخ بافت دار

برخی از مقواهای اشتنباخ بافت دار هستند و بهترین کاربرد مقوای اشتنباخ در کارهای هنری، آبرنگ و سیاه قلم به کار می رود و در انواع وزنها و جرمها و غیره به بازار عرضه می شود.

ادامه مطلب  من اینگونه پولدار و ثروتمند شدم

نکته ی بسیار خوبی که این مقواها دارند این است که می توان از دو طرف این مقوا استفاده بهینه کرد و قیمت مقوای اشتنباخ بستگی به شرکت تولید کننده و همچنین مواد مصرفی در مقواها اشاره کرد.

مقواها انواع مختلفی دارد که می توان به مقوا پشت طوسی و مقوا اشتنباخ رنگ روغنی اشاره کرد که این مقوا برای کارهای هنری به ویژه نقاشی رنگ روغن بسیار پر کاربرد است و مقوای دیگر مقوا اشتنباخ بدون اسید است که این نوع مقوا بافت بسیار ریزی دارد و برای کارهایی که نیازمند بافت ریز مقوا است کاربرد دارد.

مقوا اشتنباخ بافت دار

لازم به ذکر است که مقوا اشتنباخ بافت دار در کارهایی چون طراحی و چاپ کارت ویزیت، چاپ بروشور، چاپ سر برگ، و همچنین تمامی کارهای هنری کاربرد دارند و برای چاپ بر روی این مقواها باید از پرینتر لیزری و جوهر افشان استفاده شود برای نقاشی با گواش و آبرنگ نیز می توانید از این مقوا استفاده کنید.

نوع دیگر مقوا مقوای اشتنباخ بدون بافت است که این مقوا مخصوص کار با آبرنگ و کارهای هنری است و بیشتر هنرمندان از این مقوا استفاده می کنند.

یکی از رایج ترین استفاده ای که مقوا اشتنباخ دارد نقاشی سیاه قلم بر روی این مقواها است و از این مقوا در نقاشیهایی که با ذغال کشیده می شود نیز استفاده می شود زیرا دوام بسیار بالایی دارند.

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *