من توانستم با بادمجان ثروتمند شوم

من توانستم با بادمجان ثروتمند شوم

توانایی های زیادی داشتم در هر زمینه ای اما دوست داشتم در زمینه ای که علاقه دارم بتوانم رشد کنم علاقه مندی در زندگی خیلی مهم است میتواند باعث رشد دو برابر شما در هدفتان باشد من در زمینه بادمجان توانستم به درامد برسم و ثروتمند شوم. با این مقاله با ما همراه باشید.

بادمجان مجلسی

بادمجان سرشار از اسیدفولیک است و علاوه بر کمک به رشد گلبول های قرمز در حفاظت از جنین در مقابل نقص عضو هم موثر می باشد. یکی از غذاهای محبوب در خاورمیانه بادمجان است که به روش های مختلف طبخ می شود. حساسیت به بادمجان مانند حساسیت به غذاهای دیگر است. اگر زنان باردار در مصرف ان زیاده روی کنند دچار دردهای زایمان و سقط جنین می شوند.

مصرف مکرر بادمجان باعث انقباضات رحم می شود ودر نتیجه خطر زایمان زودرس را افزایش می دهد.

مصرف بادمجان باعث ترش کردن معده می شود و آرامش را در دوران بارداری بر هم میزند.

خانم های باردار برای مصرف بادمجان مجلسی باید ان را کاملا بپزند چرا که بادمجان خام باعث مشکات گوارشی ان ها می شود.

بادمجان مجلسی

بادمجان قلمی

ین محصول به صورت گلخانه‌ای رشد می کند همان طور که شما می دانید بادمجان یک صیفی جاتی می باشد که در تمام فصل سال وجود دارد و سرشار از ویتامینها و مواد مغذی می باشد. یتامینهایی مانند کلسیم به پوکی استخوان کمک بسیار زیادی می کنند و درصدی از افرادی که دچار پوکی و نرمی استخوان هستند و یا داروهای شیمی درمانی و داروهای دوز بالا مصرف می کنند که احتمال پوکی استخوان در آنها وجود دارد می توانند به راحتی از این محصول بهره ببرند. اگر شما هم علاقه بسیار زیاد به صیفی جات دارید باید بگویم که بادمجان قلمی یکی از بهترین و مفیدترین صیفی جات می باشد که در گلخانه با قیمت بسیار مناسب و ایده آل به فروش می رسد در واقع این بادمجان قلمی گلخانه ای خوشمزه و لذیذ بوده و برای بدن سرشار از خواص بسیار فراوان می باشد. در واقع آنها دچار سرماخوردگی بسیار فراوان شده و دارای خلط می باشند از آنجایی که این محصول آنتی اکسیدانهای قوی دارد و تمامی عفونتها را از بین می برد همین امر باعث می‌شود که تمامی خلطهای پشت حلق شما از بین برود.

ادامه مطلب  درست پس انداز کنید تا پولدار شوید

ویتامینهای موجود در بادمجان برای آن است که از لخته شدن خون جلوگیری می کند و به تقویت مویرگ کمک می کند این گونه شما می توانید به راحتی از سکته مغزی و قلبی جلوگیری کنید.

بادمجان قلمی

بادمجان لامپی

همان طور که گفته شد بادمجان انواع نژادهای مختلف دارد که با توجه محل کشت و کشور تولید کننده و نوع بذر کشت شده می تواند متغیر باشد اما به طور کلی بادمجان گیاهی بوته ای از خانواده سیب زمینی ها است که می توان گفت این گیاه برای اولین بار در کشور هند کشت شده است.

این گیاه یکساله می باشد که بیشتر در مناطق گرم و مرطوب کشت آن انجام می شود و آن را جز صیفی گرمسیری دسته بندی کرده اند.

نوع دوم بادمجان که کشت کمی در جهان دارد، بادمجان سفید رنگ می باشد که اغلب در کشورهای آمریکای شمالی کشت و برداشت می شود و از لحاظ طعم می توانند گفت فقط درصد آن کمی بیش تر از بادمجان سیاه است، می توان گفت حدود کمتر از دو درصد از این بادمجانها در چرخه صادرات جهانی قرار دارد. به طور کلی دو نوع بادمجان لامپی در جهان کشت می شود، نوع اول ترشی بادمجان سیاه یا همان بادمجان بنفش است که در شکلهای متنوع خیاری، لامپی، تخم مرغی و گرد  تولید می شود.

بادمجان لامپی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *