موفقیت در کارم را مدیون انعطاف پذیریم هستم

موفقیت در کارم را مدیون انعطاف پذیریم هستم

تا زمانی که موفقیت و ثروتمندی را تجربه نکرده بودم فکر می کردم این افراد هیچ گاه شکست نمی خورند و همیشه قوی هستند در صورتی که هنگامی که در زمینه ایزوگام مشغول به کار شدم با چالش های بسیاری دست و پنجه نرم کردم ولی یاد گرفتم که باید حافظه کوتاه مدتی داشته باشم و از این رویدادها درس بگیرم تا بتوانم به فردی که امروز هستم تبدیل شوم.

ایزوگام بدون فویل

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که افراد در هنگام مراجعه به مراکز فروش و رو به رو شدن با ایزوگام های فویل دار و بدون فویل می پرسند، قیمت ایزوگام بدون فویل و تفاوت میان این دو محصول است.

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که این دو محصول از نظر کاربردی یکسان هستند و به یک منظور و یک هدف تولید شده اند.

اما اصلی ترین تفاوت آن ها وجود لایه ای آلومینیومی در مدل های فویل دار است که در آخرین مرحله تولید، بر روی ایزوگام می کوبند تا مقاومت آن را افزایش دهند.

وجود فویل در ایزوگام های فویل دار، موجب شده تا هنگامی که خورشید با شدت زیادی می تابد، نور و گرمای آن به میزان ۸۰ الی ۹۰ درصد بازتاب پیدا کنند.

به این شکل، ایزوگام آسیب نمی بیند و کیفیت و کارایی خود را از دست نمی دهد، به همین علت این محصول اغلب در شهرهای مرطوب یا گرم و آفتابی بیشترین کاربرد را دارد.

ایزوگام بدون فویل

ایزوگام پشت بام آپارتمان

داشتن کیفیت و قیمت ایزوگام پشت بام آپارتمان از مهم ترین ویژگیهای یک ایزوگام ایده آل است که معیارهای خاصی برای تعیین آن وجود دارد.

ادامه مطلب  ایده های پولسازم در زمینه سرامیک مرا ثروتمند کرد

از جمله این معیارها خاصیت انعطاف پذیری و نرمی مناسب، استحکام و مقاومت بالا، یکنواختی ضخامت در تمام قسمتهای ایزوگام و عدم وجود بریدگی یا سوراخ روی رول یا لبه های آن است.

نصب صحیح ایزوگام با کیفیت سالها دوام و ماندگاری دارد و اگرچه شاید قیمت اولیه بالاتری نسبت به ایزوگامهای نا مرغوب داشته باشد، اما در دراز مدت یک سرمایه گذاری خوب به حساب می آید.

عوامل و فاکتورهای بسیاری بر روی هزینه نصب ایزوگام روی پشت بام تاثیر دارد؛ یکی از مهم ترین این عوامل نوع و کیفیت ایزوگام به کار رفته است که طبیعتاً هر چه کیفیت و مرغوبیت کالا بیشتر باشد، هزینه کلی نصب ایزوگام هم بیشتر خواهد شد.

از طرفی کیفیت سطحی که قرار است روی آن ایزوگام نصب شود هم در قیمت نهایی تاثیر گذار است؛ چنانچه عایق کاری روی سطح مورد نظر راحت تر باشد، هزینه نصب نیز کمتر است به طور مثال نصب ایزوگام روی پشت بامها سختی کار و اتلاف وقت کمتری دارد و به این ترتیب هزینه آن نیز کمتر است.

ایزوگام پشت بام آپارتمان

ایزوگام بام گستر

همانطور که می دانید کیفیت و قیمت ایزوگام بام گستر نقش مهمی در خرید آن دارد.

از دیگر مواد مورد استفاده در این محصول پودر تالک، تیشو نخ دار و پوشال می باشد که همگی در کنار یکدیگر با هدف عایق بندی بهتر قرار گرفته اند.

جالب است بدانید تا چهل سال گذشته که این محصول تولید و مورد استفاده قرار نگرفته بود، افراد برای پوشش سقف خانه ها و جلوگیری از نفوذ آب و خرابی از آسفالت و قیر گونی استفاده می کردند.

ادامه مطلب  دمنوش آرامش بخش را نوشیدم و ثروتمند شدم

به مرور زمان مشکلاتی از جمله سنگینی این پوشش ها و همچنین عدم استحکام در برابر رطوبت، آن ها را به روشی نامطمئن و نامناسب تبدیل نمود.

از همان زمان بود که محصولی جدید جایگزین روش های سنتی شده و سبب خرسندی و آرامش خیال افراد از استحکام سازه هایشان شد.

شما همراهان عزیز برای انواع مکان های مورد نظر خود نظیر پشت بام، باند فرودگاه، استخر، تونل ها، نمای ساختمان، مخازن آب، سرویس های بهداشتی و غیره می توانید این محصول را با خیالی راحت انتخاب نمایید.

 

ایزوگام بام گستر

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *