پولدار شوید و تا می توانید ریخت و پاش کنید

پولدار شوید و تا می توانید ریخت و پاش کنید

برای اینکه به پولدارشدن برسید کافیست تا تلاشی اصولی داشته باشید و بعد از آن می توانید هرچقدر که می خواهید ریخت و پاش کنید و نگران تمام شدن ثروت خود نباشید.

جلیقه چرم

یکی از لباسهایی که آقایان بیشتر در زیر کت استفاده می کنند جلیقه چرم خام مشهد طبیعی مردانه است که بدون آستین و در رنگهای مختلف تولید می شود، این پوشش بیشتر در فصول سرد سال استفاده می شود و تن خور جذابی دارد که به حفظ جهت خوش پوشی و جهت حفظ استایل نیز استفاده می شود. جلیقه های چرم بسیار راحت هستند و پوشش دهنده تمام بالاتنه می باشند که از مدلهای جلوباز اند که دکمه های آنها براحتی باز و بسته می شود.

جلیقه چرم

ارده کنجد

استفاده از ارده کنجد برای پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری‌ها از دوران های قدیم در ایران رایج بوده است، آشوریان با خواص روغن ارده کنجد آشنا بودند و از آن برای درمان بیماریها بصورت داروی خوراکی و موضعی استفاده می کردند، همچنین از روغن ارده کنجد به عنوان روغن مورد استفاده در تمام غذاها بهره می بردند. امروزه خواص روغن ارده کنجد بر کسی پوشیده نیست اما باید به این نکته توجه داشته باشید که خواص روغن دانه کنجد با خواص روغن بدست آمده از ارده کنجد تفاوتهایی دارد.

ارده کنجد

انجیر خشک نخی

انجیر دارای خواص بی شماری می باشد انجیر خشک نخی در دسته خشکبار محسوب می شود که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی می باشد خوردن چند عدد انجیر خشک در طول روز می تواند نیاز بدن را به بسیاری از املاح و ویتامینها تامین کند. قند انجیر به صورت طبیعی بوده خوردن چند عدد انجیر در طول روز برای سلامتی بدن بسیار مفید است.

ادامه مطلب  چه تلاشی برای افزایش درآمد خود کرده اید؟

انجیر خشک نخی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *