شغل عجیب در ژاپن؛ پیاده روی با دختران دبیرستانی؟!

به گزارش رویداد ۲۴ ، کمی غروب خورشید گذشته و محله آکی هابارا شلوغ است. این مرکز فروش لوازم الکترونیکی و رایانه ای در توکیو است و به واسطه ابزارهای جدیدی که ارائه می دهد در سراسر جهان شناخته شده است. چراغ های نئون چشمک زن و فروشندگان با صدای بلند رهگذران را به خرید کالا دعوت می کنند. مردم مدام در اطراف ایستگاه مترو رفت و آمد می کنند.

 

در آکیه بارا ، به موازات خیابان اصلی خرید ، کوچه باریکی وجود دارد که Tsukomo Dori نامیده می شود. انواع مختلفی از دستگاه های الکترونیکی را نیز می توان در این کوچه یافت. اما حدود ده سال می توان چیز دیگری را در این کوچه خریداری کرد.

 

دختران جوان چند متری از هم ایستاده اند و به مردان پیرتر که در حال عبور هستند ، جزوه پخش می کنند. از مردان دعوت می شود که به “کافه” پشت خانه بروند. برخی از دختران لباس مدرسه با دامن های بسیار کوتاه می پوشند. همه چیز طبیعی و بی ضرر به نظر می رسد.

 

اما این دختران خدمات بسیار ویژه ای برای “کافه” ارائه می دهند که در فهرست رسمی ذکر نشده است. و این “رفتن با دختری از دبیرستان” است.

شغل عجیب در ژاپن؛ پیاده روی با دختران دبیرستانی؟!

مردان برای پیاده روی نیم ساعته با دختری با لباس مدرسه حدود ۵۰۰۰ ین می پردازند که معادل ۳۷ یورو است. نیمی از این پول به “کافه” می رود.

 

رابطه جنسی با کودکان در ژاپن نیز غیرقانونی است و می تواند منجر به پنج سال زندان یا جریمه سنگین برای مجرم شود.

 

ارائه دهندگان “پیاده روی دختر دبیرستانی” پشت ظاهر “کافه” ، “سالن ماساژ” یا “آتلیه عکاسی” پنهان می شوند.

 

در ژاپن ، “رفتن با یک دختر دبیرستانی” مد یا نوع سرگرمی محسوب می شود. جامعه آن را برای دختری که در این زمینه کار می کند یک چیز بد تلقی می کند. والدین او بی گناه هستند ، اما کسی که دختر را خریداری می کند مقصر نیست.

بنابراین ، هیچ کس نمی تواند به این دختران کمک کند. دیر یا زود ، بسیاری از این دختران به خطری که متحمل شده اند پی خواهند برد.

 

بیشتر دختران شکار راحتی مردان هستند. برخی از نظر عاطفی آسیب دیده اند ، دیگران از اعتماد به نفس بسیار پایینی برخوردار هستند و برخی دیگر به خود آسیب می رسانند یا اقدام به خودکشی می کنند.

 

اگرچه هیچ کس نمی تواند با این دختران رابطه برقرار کند ، اما با گذشت زمان تعداد نوجوانانی که وارد صنعت رابطه جنسی می شوند دائماً در حال افزایش است. برخی از این نوجوانان حتی ۱۴ سال سن ندارند. فقط در توکیو ، چند هزار دختر به دام افتاده اند.

منبع:

https://www.beytoote.com/news/selective-news/banews77039.html

درباره‌ی سفیر

حتما ببینید

112 تست مثبت کرونا در فوتبال انگلیس

۱۱۲ تست مثبت کرونا در فوتبال انگلیس

به گزارش ایلنا ، EFL گزارش ۱۱۲ تست مثبت این هفته را از برنامه تست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *