چند توصیه کاربردی برای پولدار شدن

چند توصیه کاربردی برای پولدار شدن

اگر می‌ خواهید رؤیاها یتان تحقق یابد، باید برای خود اهداف و برنامه‌های مالی تعیین کنید و به آنها پایبند بمانید. اهداف قابل ‌تحقق ‌تر و کوچک ‌تر را انتخاب کنید. علت تعیین اهداف را مشخص کنید. اهداف و برنامه‌های مالی را بر اساس بودجه ‌تان تعیین کنید. به اهدافتان سروسامان بدهید.

صابون لدورا

از دیگر صابون های گیاهی می توان به صابون گیاهی مریم گلی لدورا اشاره کرد. این صابون ها به دلیل دارا بودن انواع روغن های گیاهی برای پست صورت مفید هستند مخصوصا صابون لدورا مریم گلی چرا که گیاه مریم گلی دارای خواص بی شماری از جمله درمان بی خوابی، تمدد اعصاب اشاره کرد.

صابون لدورا

روفرشی پتویی

روفرشیها برای کسانی که در خانه کودک دارند بسیار مفید می باشد زیرا دیگر نگرانی بابت اینکه غذا روی فرش بریزد ندارند. طرحهای جذابی که امروزه از روفرشیها تولید می شود از برخی فرشها بسیار جذاب تر است و به راحتی می توان در مهمانیها هم از آنها استفاده کرد. روفرشی  پتویی یکی از محصولاتی است که برای هر خانه ای واجب است و خانمها نباید از خرید آن غافل شوند.

روفرشی پتویی

چیپس خانگی ساده

روغن های گیاهی که از نظر طعم کمتر جالب هستند، اما قیمت کمتری دارند و کلسترول بد کمتری دارند، بدیهی است که برای پخت چیپس خانگی ساده بسیار مناسب هستند، در این میان، روغن بادام زمینی، که محتوای اسید آلفا لینولئیک آن به ویژه در دمای بالا پخت و پز مناسب است.

چیپس خانگی ساده

ادامه مطلب  با انجام این فعالیت به اهدافم رسیدم

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *