چه تلاشی برای افزایش درآمد خود کرده اید؟

چه تلاشی برای افزایش درآمد خود کرده اید؟

با دیدن این متن به تلاش هایی که برای افزایش درآمد کردید نتیجه گرفتید که ای کاش برای افزایش درآمدم تلاشی می کردم، در هر دو صورت شما فردی هستید که شکست خورده اید و نتوانستید درآمدتان را بیشتر کنید اما جای نگرانی نیست چراکه می توانید در حوزه خاک بنتونیت فعالیت خود را شروع کنید و گذشته را جبران کنید، با ما همراه باشید تا با بنتونیت بیشتر آشنا شوید.

بنتونیت اکتیو

کشور ما دارای معادن بسیاری از سنگها و مواد معدنی می باشد که بنتونیت اکتیو میکرونیزه یکی از آنهاست که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. حتما نام گل سرشوی به گوشتان خورده است که برای مصارف زیبایی و برای شستشو از آنها استفاده می شد اما آنچه که این ماده را خاص کرده کاربرد بسیار بالای آن در صنایع می باشد و نام آن در سال ۱۸۹۸ به بنتونیت تغییر پیدا کرد که از زمانهای بسیار دور از آن به عنوان داروی شفا بخش جهت بهبود بیماریهای گوارشی و زخمها استفاده می کردند.

این ماده با ترکیب شدن در آب پرحجم می شود و هنگامی که خشک می شود مقاومت بسیاری پیدا می کند. همان طور که گفتیم آنچه که بنتونیت را خاص و ویژه کرده است قدرت بالای جذب آن می باشد که هنگامی که آن را با آب ترکیب کرده و حالت خمیری به خود گرفت دارای کاربری متفاوتی می شود.

که از آن در ساختمان سازی به عنوان بتن، نوعی فیلتر و صافی، تولید گل برای حفاری، تغذیه دام، لعاب کاری و صنعت فولاد و تولید مواد بهداشتی استفاده می کنند.

ادامه مطلب  کسب و کارهای پرسود پس از فیلترینگ شبکه های مجازی

بنتونیت اکتیو

بنتونیت سدیم دار

یکی از کانیهای رسی که به سبب مشخصات و ویژگیهای خاصی که دارد، استفاده از آن در صنایع مهمی مانند حفاری و کشاورزی متداول است، بنتونیت سدیم دار می باشد امروزه اکثر کارخانجات تولیدی این محصول را در بسته بندیهای فله ای و عمده به بازار عرضه می کنند.

همانگونه که از نام این ترکیب مشخص است از ترکیب کانی مونت موریلونیت به همراه خاک رس فیلو سیلیکات آلومینیوم، بنتونیت سدیم حاصل می شود که یک ترکیب فوق العاده چسبنده و جاذب آب است.

بنتونیت در انواع بسیار متفاوتی در طبیعت یافت می شود که بر اساس درصد ترکیب این کانی با عناصر مختلف مانند سدیم، کلسیم و پتاسیم نام آن نیز متغیر است. اصولا نسبت ترکیب عناصر این محصول به صورت ۸۵ به ۱۵ می باشد که بخش غالب ۸۵ درصدی متعلق به کانی مونت موریلونیت است و ۱۵ درصد باقی منعلق به عناصر ترکیب شونده می باشد و نامگذاری آن به صورت بنتونیت سدیم، بنتونیت کلسیم و بنتونیت پتاسیم است.

بنتونیت سدیم دار

بنتونیت خوراکی

آیا می دانید که نقش بنتونیت خوراکی اصفهان در تغذیه دام به چه اندازه می باشد؟

ما در این مقاله درصدد هستیم تا به ذکر پاسخ این پرسش بپردازیم و در زمینه ارائه مشخصات آن نکات حائز اهمیتی را مطرح نماییم.

در واقع بنتونیت ماده ای است از نوعی خاک به نام رس که با دارا بودن خواص جاذب و منحصر به فرد خود و همچنین وجود کلسیم در خود گزینه بسیار مناسبی برای رشد دام می باشد.

بنتونیت خوراکی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *