کود مریضی مادرم را درمان کرد

کود مریضی مادرم را درمان کرد

وقتی که کار خود را در حوضه کود شروع کردم در عرض ده روز توانستم فروش محصول خود را رقم بزنم و وضعیت مالی ام بسیار تغییر کرد و توانستم با حقوق خود مریضی مادرم را درمان کرده و به بهبود رسانم.

کود خانگی

کود خانگی با فرمولاسیون غنی از آهن کلروفیل مورد نیاز گیاه را به طور کامل تامین می کند و گیاه فلفل با مصرف این کود سبز و با نشاط خواهد بود. این کود خانگی به عنوان یک منبع فوق العاده آهن در همه فصول قابل استفاده است شما می‌ توانید با کود دهی گیاه فلفل خود با استفاده از این محصول در تمام طول سال آهن مورد نیاز فلفل را به طور کامل تامین کنید و دیگر نگران کمبود آهن گیاه فلفل و از طرفی کاهش باردهی آن نباشید این کود با کیفیت بسیار بالایی به مشتریان عرضه می شود از طرفی با وجود مرغوبیت و کیفیت بالا قیمت آن مقرون به صرفه است که موجب می شود این کود از هر لحاظ ممتاز و منحصر به فرد باشد.

لازم به ذکر است که امروزه با گسترش ارتباطات اینترنتی خرید اینترنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته و به علت صرفه جویی در وقت یکی از آسان ترین راه های خرید تلقی می شود خرید اینترنتی کود خانگی آهن از طریق این وب سایت امکان پذیر می باشد.

این وب سایت کود خانگی آهن را در تنوع بالا عرضه می کند شما می توانید برای کمک به رشد و پرورش گیاه فلفل خود یکی از انواع کود خانگی آهن را از طریق این وب سایت سفارش دهید و خریداری کنید برای اینکه خریدی راحت تر را تجربه کنید و بتوانید کود آهن مورد نیاز خود را متناسب با گیاه فلفل تهیه کنید بهتر است با مشاورین سایت ارتباط برقرار کرده و برای خرید این محصول استثنائی راهنمایی بگیرید.

ادامه مطلب  با اشتغال زایی در حوزه اسانس خوراکی به سود کلانی برسید

کود خانگی

کود میکرو المنت

همان طوری که قبلا بیان نمودیم در فرمولاسیون کود میکرو المنت، روی، آهن، مس، منگنز، بور، نیتروژن و مس وجود دارد که هر کدام از آنها، فواید زیادی برای گیاه دارند که ما به طور خلاصه برای شما شرح می دهیم: آهن: وجود آهن برای رشد و تشکیل سبزینه گیاهان ضروری است و عنصری حیاتی در زندگی گیاهان محسوب می شود. بهتر است بدانید که علت اصلی کمبود آهن در خاک، وجود بی کربنات است که باید از خاک حذف شود تا جذب آهن در خاک صورت گیرد. عنصر روی: مهمترین و اصلی ترین عنصری برای افزایش کمی و کیفی رشد گیاه، روی است که بر رشد گیاه و عمل فتوسنتز تاثیر مستقیم می گذارد.

کمبود روی در گیاهان موجب کاهش تولید هورمون می شود و عوارضی مانند کوتاهی برگها و کوتاه شدن مانگره ها را برای گیاه به همراه دارد و موجب زرد شدن برگها می شود. عنصر منگنز: عامل اصلی عمل تولید اکسیژن و عمل فتوسنتز در گیاهان عنصر منگنز می باشد. عنصر منگنز از گیاه در برابر آفات، امراض و قارچها محافظت می کند و باعث محکم شدن ساقه گیاهان می شود.

کود میکرو المنت

کود سولفات آمونیوم

در حالت استاندارد کود سولفات آمونیوم گرانوله سفید رنگ است و شکل آن به صورت کریستال بوده و از نظر ظاهری به صورت دانه های ریز بلوری است.

سولفات آمونیوم خاصیت زیادی دارد به عنوان مثال این مواد دارای قدرت جذب رطوبت بسیار زیادی است که می تواند ۷۰ درصد رطوبت آب موجود در هوا را به خود جذب کند.

ادامه مطلب  رشته به رشته پول درآوردم

همچنین در دمای بالای ۲۰۰ درجه از بین خواهد رفت. همچنین باید توجه داشت که سولفات آمونیوم دارای اسید بسیار قوی می باشد و ترکیب آن با آب می تواند یک محلول اسیدی را ایجاد کند همچنین این مواد قابل اشتعال نبوده و در استون و الکل حل نمی شود.

در حالت کلی کود سولفات آمونیوم یک کود شیمیایی طبیعی بوده، همانطور که در بالا اشاره کردیم در صنعت کشاورزی کاربرد زیادی را دارد و در مواقعی که خاکتان نیاز به گوگرد داشته باشد نقش این کود بیشتر به چشم می آید و می توان از آن در این مواقع استفاده کرد.

جالب است بدانید که برای تهیه سیر، پیاز و غیره برای اینکه جز خوراکیهای سنگین به شمار می رود ترکیب کود سولفات آمونیوم می تواند نقش بسیار زیادی را در رشد این محصولات داشته باشد و موادهای مغذی و آب که پیش نیاز رشد سریع است را به خوبی به خاک انتقال دهد.

کود سولفات آمونیوم

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *