با این راهکار ثروت را به صورت خودکار جذب کردم

با این راهکار ثروت را به صورت خودکار جذب کردم

می توان گفت رویای پولدار شدن برای اکثر افراد در حد یک آرزو باقی می ‌ماند چرا که درصد کمی از افراد برای تبدیل شدنِ این رؤیا به حقیقت در مسیر درستی تلاش می ‌کنند. از آنجایی که من چندین سال در مسیر اشتباهی فعالیت می کردم و به نتیجه ای نمی رسیدم اما با انتخاب درستی که برای ورود به حوزه پولساز خودکار داشتم، به این جمله ایمان آوردم چرا که با خودکار ثروت را وارد زندگی ام کردم. در اینجا می توانید با سه نوع پولساز این محصول آشنا شوید.

خودکار رنگی فانتزی

پر طرفدار و پرفروش ترین نوع خودکار، خودکار رنگی فانتزی است که بسیار زیبا بوده و بوی خوشایند لیمو ترش دارد معمولا رنگ جوهر آن زرد یا طلایی بوده و اکلیل طلایی در آن بکار رفته است بعضی از آنها که میوه ای هستند نیز از اسانس لیمو در آن بکار رفته که بوی بسیار جذابی به آن می دهد و در استفاده در نوشتن انواع جزوه و مقاله جذاب به نظر می رود. این خودکارهای پرطرفدار معمولا یا به صورت تکی و یا به صورت بسته ای به فروش می رسد که بسته بندیهای آنها ۶تایی و یا ۱۲تایی می باشد که انواع رنگها را داراست همچنین شرکتهای بسیاری این محصول را تولید می کنند که کیفیتهای آنها متفاوت می باشد باید توجه داشت که در هنگام نوشتن به صورت یکنواخت خودکار بنویسد و قطع نشود.

خودکار رنگی فانتزی

خودکار اکلیلی

خودکار اکلیلی یکی از پر طرفدارترین خودکارهای ژله ای می باشند. خودکارها را بر اساس نوع جوهر به کار رفته در ساختارشان به دو دسته ی خودکارهای روغنی و ژله ای تقسیم بندی می کنند. خودکارهایی که ما از آنها استفاده می کنیم غالبا از نوع روغنی و معمولی هستند که خاصیت چسبندگی زیادی دارند. اما مبنای جوهرهای خودکارهای ژله ای بر پایه آب است که با رنگ دانه های آهن و فتالوسیانین و با بیوپلیمر و ضایعات اکلریک مخلوط شده است و در مقایسه با خودکارهای معمولی زودتر خشک شده و رنگی مات دارند و بر روی صفحات تیره و براق بهتر دیده می شوند که خودکارهای اکلیلی ژله ای از این دست خودکارها می باشند. از مزایای خودکارهای ژله این است که روان تر از می نویسند و مناسب نوشتن بر روی سطوح نرم و یر قابل جذب هستند که جوهر را بر روی این سطوح پخش نمی کند و تنها عیبی که دارد این است طول می کشد تا خشک شود و به مدت زمان بیشتری نیاز دارد.

ادامه مطلب  من با این اعتقاد که قطعا ثروت جذب می کنم میلیاردر شدم

خودکار اکلیلی

خودکار فانتزی دخترانه

می توان با قاطعیت اذعان نمود که نوشتن با انواع مدل خودکار فانتزی دخترانه شیک و خودکار پاک شونده اصل به دلیل ظاهر و جذابیتی که دارند می تواند نوشته ما را زیباتر نماید و با توجه به این موضوع که در کشورمان شرکتهای بسیار فراوانی در عرصه تولید انواع خودکارها مشغول به کار و فعالیت می باشند. از این رو می تواند بسیاری از این محصولات بسیار زیبا و جذاب را با توجه به سلیقه و مدل انتخابی مورد نظر خریداری و تهیه نمود و از این نظر بسیار خبر خوشحال کنننده ای می باشد که بدانید خودکارهای تولید شده در ایران تحت رعایت تمام استانداردهای خارجی تولید می شوند و می توان محصولات تولید شده در کشور را با انواع نمونه های خارجی مورد مقایسه قرار داد.

خودکار فانتزی دخترانه

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *